Forum posvećen šar-pej rasi!

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Problem sa okicama.
Sre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
Pon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
Čet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
Ned Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera

» Udomljavanje
Ned Jun 25, 2017 12:56 pm od Tessie2010

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
Ned Jun 18, 2017 12:41 pm od Nixon

» Bella
Ned Jun 18, 2017 12:23 pm od Nixon

» Rezanje
Uto Maj 09, 2017 7:55 pm od Murphypei

» Mokrenje unutar kuce
Ned Maj 07, 2017 1:26 pm od Lord

» Kupanje
Pet Maj 05, 2017 10:54 pm od Emilija

Delite | 

haciko

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorPoruka
MitaBG

Muški Broj poruka : 707
Godina : 41
Datum upisa : 04.10.2012

PočaljiNaslov: Re: haciko   Pon Apr 29, 2013 8:45 pm

Cestitke i od nas i zelje za nove uspehe. bravo Slike su fantasticne i primecujem da mu bas odgovara gradski zivot i provod po bastama. Samo cini mi se da mu nedostaje neko pice. Wink

Broj poruka : 150
Godina : 32
Datum upisa : 20.11.2011

PočaljiNaslov: Re: haciko   Pon Apr 29, 2013 9:47 pm

hahhha ja mu lepo kazem ne valja pivo po ovoj vrucini a on trazi bilo sta.. na kraju moze i kafa Smile samo nam bio stocic iznad glave pa smo malo lupili Smile)))) i onda nam nista nije bilo jasno Smile odakle staklo iznad glave. ipak je voda zakon Smile hvala
Nazad na vrh Ići dole
prezasv

Muški Broj poruka : 42
Godina : 48
Datum upisa : 29.12.2012

PočaljiNaslov: Re: haciko   Uto Apr 30, 2013 9:08 am

@hachiko ::
ljudi danas smo bili prvi put na izlozbi,dobili odlicnu ocenu i cac i cacib Smile sta to znaci? i takmicili smo se sa stenetom od 7 meseci i ono je dobilo bis....sta to znaci.i jel ima veze razlika u godinama /sudija je sve super pohvalio samo kaze da bi mogao da ima jos jedan nabor..ja znam da je moj sa 7 meseci imao mnogo vise nabora..nekako mi nelogicno da ga uporedjuje sa bebom.pozz

CAC - (Certificak d'aptitude au Championnat (national)),Potvrda za osvajanje kandidature za drzavnog odnosno nacionalnog sampiona.

CACIB - (Certificat d'aptidute au Championnat international de Beaute),Internacionalni sertifikat prvaka u lepoti, tj. potvrda osvojene kandidature za internacionalnog sampiona u lepoti.
Nazad na vrh Ići dole
hachiko

PočaljiNaslov: Re: haciko   Čet Maj 02, 2013 7:44 pm

Imam 2 pitanja. 1) da li mislite da.je furminator dobro resenje za visak dlaka,linja se dosta..rekli su mi da je to kao trimer i kosta za kratku dlaku 3800..da li da mu kupim to?i 2) jos uvek zmirka cak i nekad ne otvara lepo oci i pored tih kapi dexametazon neomiin.. imam utisak da ce morati da operise oba donja kapka..ne znam sta da radim,praznici su sad, da li se to nekad desilo da prodje bez operacije. Traje vec 15 ak dana. Mnogo mi ga je zao doggy
Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina

Broj poruka : 5740
Godina : 38
Datum upisa : 24.10.2010

PočaljiNaslov: Re: haciko   Čet Maj 02, 2013 10:57 pm

Za furminator se ne pitaj,vec kupuj Smile Pravi spas za nas sa dlakavim peievima Wink Ja sam danas sa Nerona skinula tonu dlake,bez njega ne znam sta bih. On skida mrtvu dlaku koja bi kako god spala,a on samo predupredi da ne padala po namestaju i okolini vec tamo gde budes resila da to radis.
Sto se tice okica,to ce morati neko drugi,ko je prosao kroz to Wink
Nazad na vrh Ići dole
hachiko

PočaljiNaslov: Re: haciko   Pet Maj 03, 2013 2:23 am

Hvala ti na savetu,a jel taj furminator ima neke posebne oznake ili mogu bilo koji. Ima uzi i siri..tj za kratku i dugu dlaku. Rekli su mi u shopu da razmislim posto nije jeftin i da on sece dlaku,trimuje.ja se plasim da ako sece ne bude ko izujedano kuce kosilicom za travu :-) sve u svemu,spremna sam na tu cifru nekako samo da se ne zeznem to nije cetka vec trimer ? :-).. nije ni vetrrinar ocekivao to sad kad je vec ka mali bio bez ikakvih problema..pozz
Nazad na vrh Ići dole
hachiko

PočaljiNaslov: Re: haciko   Pet Maj 03, 2013 2:25 am

Ova zadnja recenica se odnosi na okice
Nazad na vrh Ići dole
veljko

Broj poruka : 140
Godina : 40
Datum upisa : 13.10.2009

PočaljiNaslov: Re: haciko   Pet Maj 03, 2013 11:36 am

Uh Furminator,ja sam ga uzeo po preporuci Dalibora.I sad mislim da mi je to najbolje potrosen novac do sada Smile.Sto bi Neron rekao kupuj i ne razmisljaj!Imas dve cene jedna je oko 1500 din druga je ta od 3800 pa negde ide i do 5000 i vise.Oba rade posao u startu sad verovatno da je razlika u kvalitetu materijala i koliko ces koji vremenski koristiti a da kvalitetno skida dlaku.Stvar izbora naravno.Pozdrav od mene.
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik

Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 52
Datum upisa : 24.02.2010

PočaljiNaslov: Re: haciko   Pet Maj 03, 2013 11:50 am

Kvalitetan furminator ne trimuje niti sece dlaku uopste....sustina je da posebnim oblikom i polozajem tih gustih zibica izvlaci podlaku i mrtvu dlaku bolje nego ijedan drugi.I ja ga koristim za brush pse uglavnom. Srednja sirina je sasvim dovoljna i najzgodnija za pse srednjih rasa poput nasih i ako sada postoji i razlicitu duzinu dlake to je novina. U svakom slucaju preporuka i od mene da ga kupis a oci mora dobro pogledati veterinar i zategnuti opet ako treba jer mu definitivno nesto opet pravi problem.

R.I.P. BUKI

Shar Pei je za osobu koja ‚želi nešto posebno od psa, ali... ne manje  inteligentnu od onoga koliko je on.
Ova bića jednostavno poseduju ključ naše duše, i srca. Mnogim ljudima je uzalud provaljivati.

Nazad na vrh Ići dole
hachiko

PočaljiNaslov: Re: haciko   Pet Maj 03, 2013 3:24 pm

ok..sredje velicine cu uzeti,moze li neko sliku da mi posalje da vidim da ne omasim...buni me ta zena u apoteci sto mi je rekla da trimuje..sta ako uzmem nesto pogresno. koliko se ja secam ima slika staforda cini mi se uglavnom kratkodlaki pas na omotu..rekla je da postoje cetke na kojima pise furminator i taj furminator kao trimer.. da nije ona mozda omasila ili misli da to trimuje..ili ne zna...ali mi nije delovala da ne zna,hhha zamisljam vec kako mu je dlaka isecena ..neeeeee Smile Smile..e haci nije nikad zatezao kapke..ovo se prvi put desilo,zato ne znam sta cu...gleda lepo ali to zmirkanje me plasi.jel se istop rade donji kapci kao gornji..posto su mu donji malo natekli ,,ali jedva e i vet video.zao mi je da se uci,samo kad bi to uradio koliko posle treba da bude miran i kako kad je zivahan Smile pokidace sve konce dok sam na poslu Sad
Nazad na vrh Ići dole
hachiko

PočaljiNaslov: Re: haciko   Pet Maj 03, 2013 3:25 pm

imam problemcic sa tastaturom,zato jedem slova Smile
Nazad na vrh Ići dole
hachiko

PočaljiNaslov: Re: haciko   Sre Nov 20, 2013 11:04 pm

upravo pred spavaanje iz setnje
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin

Muški Broj poruka : 8633
Datum upisa : 13.11.2007

PočaljiNaslov: Re: haciko   Čet Nov 21, 2013 9:47 am

photo 

Sredio sam sliku da se vidi. Wink

R.I.P. Murphy 15.9.2006.-4.7.2010.
''Do not make the mistake of treating your dogs like humans or they will treat you like dogs.''
Nazad na vrh Ići dole
neron

Broj poruka : 5740
Godina : 38
Datum upisa : 24.10.2010

PočaljiNaslov: Re: haciko   Čet Nov 21, 2013 5:51 pm

Al neko lepo raste pu pu kiss kiss kiss
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik

Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 52
Datum upisa : 24.02.2010

PočaljiNaslov: Re: haciko   Čet Nov 21, 2013 10:48 pm

kiss hearty 

R.I.P. BUKI

Shar Pei je za osobu koja ‚želi nešto posebno od psa, ali... ne manje  inteligentnu od onoga koliko je on.
Ova bića jednostavno poseduju ključ naše duše, i srca. Mnogim ljudima je uzalud provaljivati.

Nazad na vrh Ići dole
MitaBG

Muški Broj poruka : 707
Godina : 41
Datum upisa : 04.10.2012

PočaljiNaslov: Re: haciko   Pet Nov 22, 2013 2:44 pm

photo  king

PočaljiNaslov: Re: haciko   

Nazad na vrh Ići dole

haciko
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 9 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9