Forum posvećen šar-pej rasi!

PrijemFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Problem sa okicama.
Sre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
Pon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
Čet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
Ned Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera

» Udomljavanje
Ned Jun 25, 2017 12:56 pm od Tessie2010

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
Ned Jun 18, 2017 12:41 pm od Nixon

» Bella
Ned Jun 18, 2017 12:23 pm od Nixon

» Rezanje
Uto Maj 09, 2017 7:55 pm od Murphypei

» Mokrenje unutar kuce
Ned Maj 07, 2017 1:26 pm od Lord

» Kupanje
Pet Maj 05, 2017 10:54 pm od Emilija

Share | 

Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
AutorPoruka
Kona

Ženski Broj poruka : 2
Godina : 34
Datum upisa : 25.07.2015

PočaljiNaslov: Re: Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)   Sub Jul 25, 2015 5:21 pm

Ljudi ako bi ikako ko mogao da pomogne...
Moj pas je alergican na piletinu I junetinu, a ja bih tako volela da je hranim zivom hranom...
Da li bi trebalo da izbegavam piletinu I junetinu...tj. da li ce se pas oporaviti na zivom mesu pa ce alergija prestati?
Hvala unapred
Nazad na vrh Ići dole
Kona

Ženski Broj poruka : 2
Godina : 34
Datum upisa : 25.07.2015

PočaljiNaslov: Re: Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)   Sub Jul 25, 2015 5:39 pm

Ljudi ako bi ikako ko mogao da pomogne...
Moj pas je alergican na piletinu I junetinu, a ja bih tako volela da je hranim zivom hranom...
Da li bi trebalo da izbegavam piletinu I junetinu...tj. da li ce se pas oporaviti na zivom mesu pa ce alergija prestati?
Hvala unapred
Nazad na vrh Ići dole
Murphypei
Admin
Admin

Muški Broj poruka : 8633
Datum upisa : 13.11.2007

PočaljiNaslov: Re: Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)   Ned Jul 26, 2015 7:18 pm

Uglavnom sirovi protein bude drugačiji od onog što se nalazi u granulama. Ja bih pokušao da vidim šta će da se desi, mada mislim da sam čuo za jedan ili dva slučaja gde je pas imao problema i to sa kuvanom hranom, ako se dobro sećam. Većina ljudi koji hrane svoje pse sirovim nisu imali nikakvih problema, niti alergijskih reakcija. Danas je veći problem u količini antibiotika i koncentrata koji se dodaju pilićima, npr. moje su imale problem sa stolicom od piletine kada sam uzimao ovde od jednog proizvođača, prekjuče su baš jele piletinu iz druge mesare i sve je OK. Sa junetinom nikad problem nisam imao.

R.I.P. Murphy 15.9.2006.-4.7.2010.
''Do not make the mistake of treating your dogs like humans or they will treat you like dogs.''
Nazad na vrh Ići dole
Taki

Ženski Broj poruka : 3
Godina : 38
Datum upisa : 20.04.2017

PočaljiNaslov: Re: Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)   Pon Jul 17, 2017 11:15 am

Mi smo u Bellinom 7. mesecu poceli sa sirovom hranom. Junetina, piletina, kurkuma, kozji sir neslan (kao narkoman kada ga nanjusi), ulje lososa i lana,  uglavnom joj cine obrok (bareno povrce i barena svinjska dzigerica, prepelicja jaja i kokosije zumance  povremeno).Medjutim, junece kosti su bile zanimljive samo dva meseca. Najpre ih je tustila kao sumanuta, zatim cekala da skinemo meso sa kostiju, to pojede, a kost ostavi. Sad je sasvim nezainteresovana. Naravno, u parku, svaka grana od 10cm do 1,5m je njena.  Evil or Very Mad Jos neko ima slican "problem"?
Nazad na vrh Ići dole

Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 13 od 13Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 Similar topics
-
» Ishrana sirovim mesom - BARF i PMR
» sta se preporucuje za ishranu --prirodna ishrana pasa --
» SVEZE MESO
» Ishrana kuje koja doji mlade
» ISHRANA ODRASLIH PASA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: Shar-pei :: Zdrava ishrana-
Skoči na: