Forum posvećen šar-pej rasi!

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Sar Pei stene
Ned Dec 10, 2017 2:33 pm od Viktorija Milic

» SHAR PEI & ZIMA
Sub Dec 09, 2017 9:09 pm od Cezarr

» Dresura udomljenog šar peja koji nije od malena sa vama
Čet Dec 07, 2017 9:37 pm od Cezarr

» Parenje, graviditet i ostale teme...
Uto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
Sre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
Pon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
Čet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
Ned Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera

» Udomljavanje
Ned Jun 25, 2017 12:56 pm od Tessie2010

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
Ned Jun 18, 2017 12:41 pm od Nixon

Delite | 

Omiljene igracke vasih zguzvanaca :)

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
neron
Urednica Shar-Pei Magazina

Broj poruka : 5740
Godina : 39
Datum upisa : 24.10.2010

PočaljiNaslov: Re: Omiljene igracke vasih zguzvanaca :)   Pon Feb 07, 2011 9:41 pm

confused uh odakle poceti Smile
Na startu, kao i svi pocetnici, mi smo mu nakupovali razne izrackice iz pet radnje (sem onih koje piste, jer me to strecne Smile , pa je imao zavidnu kolekciju koskica svih velicina i materijala. Posto su bile malo manje od njega, nije ih fermao, a kada je malo porastao, one jestive je ravalio i pogrickao, a jedna narandzasta je i dan danas nova, netaknuta Smile od gume je, valjda zato scratch
Lopta koja je slikana nedavno je postala jedna od omiljenih i sa njom se sjajno igra, kada zalomata po sobi, spasavaj se ko moze scared scared scared
Zagotivio je i moje dve igrackice (plisane) malog djavola i velikog zeca (mada je zec dosao u igru tek kada ga je Neron prerastao, pa ga sad "maltretira" ).
Igracka koja je meni bila najzesca je neko stvorenje( interno smo ga nazvali "lignjoslav", nicim izazvani, jer nema nista slicno lignji,ali...) iz koga su izbijali kanapi u cvorovima, ali je vremenom postala froncla. Ostali samo kanapi, ali nam ne smeta , jer se i dalje sjajno igra.

A sada igracke koje to nisu.
1.nase carape, koje "nahvata " u kupatilu, cim ostavimo slobodan prostor i to mu ne izlazi iz navike uprkos svemu.Cim primetimo da ga nema vec duze, znamo gde je, a on ide punih usta. Smile Najgore je sto to radi i kada odemo u goste... Tako da, ako ste negde zaturili svoje omiljene carape, saljem vam Nerona brzom postom da vam ih nadje za 2 minuta Smile Smile Smile
2. Nase papuce. Pune su tackica od njegovih zubica , tako da su samo za bacanje,mada smo sa njima, kao i sa lopticom naucili "aport" tako da mu to dodje kolateralna steta ... i onako smo mislili da kupimo po par novih Smile Smile Smile
3. Ne znam da li se secate one Neronove slike (jedna od prvih okacenih) kada sedi u onoj "kuce - dvorska luda - papuci patofni" jocolor e te patofnice su mi omiljene i obozavam da ih nosim kada je hladno, a ispostavilo se da i on obozava bas njih...ali da maltretira. Vremenom dvorska luda je osakacena... Sada su podignute visoko i moze samo da ih gleda grin

Sve u svemu, sve ove nabrojane igracke, i ako sam imala zelju da ih fotografisem, nisu za prezentaciju....Deluju kao da su prezivele 2 rata... Tako mali pas, a terminator. blush

Ipak je najsrecniji kada dobije sirovu kosku, tada je najsrecniji i moze da se srusi kuca , on nece da mrdne. (kao onaj Ferdinand koji mirno sedi i mirise cvece, ako se secate onog crtaca) Smile

Sto vise upoznajem ovu zguzvanu rasu, sve vise me iznenadjuju. Obozavam ih thumbup

p.s. zasto mi moramo da budemo najopsirniji mad think Razz
Nazad na vrh Ići dole
Skarfi
Urednik
Urednik

Ženski Broj poruka : 4415
Godina : 35
Datum upisa : 04.02.2009

PočaljiNaslov: Re: Omiljene igracke vasih zguzvanaca :)   Sub Feb 19, 2011 10:07 am

Hej, hajde da cujemo, i jos bolje da vidimo sa cime se igraju Smoki, Django, Lea, AvgustCezar, Honey, Capone, Teodorina Beti, Bella, Strahinja i ostali drugari koji su nam se u skorije vreme pridruzili ? party
Nazad na vrh Ići dole
hanibadi

Broj poruka : 134
Godina : 50
Datum upisa : 12.01.2011

PočaljiNaslov: Re: Omiljene igracke vasih zguzvanaca :)   Sub Feb 19, 2011 1:02 pm

Honey ima bas cudne prohteve sto se igracaka tice ,
od redovnih igracaka dolazi u obzir sve sto ne pisti, bezi ko luda od gumenih jer ocekuje da ce zapistati ako ih uzme.
Kod caleta na selu igracke su joj bile tri pileta koje je naravno ugnjavila pa su jadnici crkli, ne krivimo je jer prvi put je u zivotu videla pile, njoj verovatno licilo na igracku.
Glavna igracka joj je nas koker Badi, jadnicak trpi a ova obozava da ga vuce za te velike usi, izaziva ga, skace po njemu ... smaracica.
devil
Nazad na vrh Ići dole
Lea<3

Ženski Broj poruka : 167
Godina : 28
Datum upisa : 27.12.2010

PočaljiNaslov: Re: Omiljene igracke vasih zguzvanaca :)   Sub Feb 19, 2011 2:15 pm

[img][/img]

Ovu kucu smo joj juce kupili,i pisti kad se stisne i ima mali kanap na ledjima. Smile Lea to razvlaci po celoj kuci i ne ispusta je iz usta. Ge god krene nosi i nju sa sobom.. Smile A u pozadini su cuvene virslice koje je takodje ugnjavila pa su se malo pocepale pa sam morala da ih sijem. Smile Takodje obozava i klasicne loptice,najvise se igra sa onom za tenis.. Obozava i flasice,kao sto ste mogli i da vidite kad je raznosila flasu od koka kole po kuci.... Very Happy Carape da i ne spominjem. Obicno dok se moji ujutru spremaju za posao,ona se usunja u njihovu sobu i capi carape i vrati se na svoje mesto i zvace ih... Very Happy Very Happy Ima i neki gumeni batak koji pisti,i sa tim se igra. Najvise voli da glodje grane. Smile
Obozava i da u trenucima dosade razvlaci svoje cebe i jastuk po sobi... scratch
Ja mislim da bi se ona igrala sa bilo cim,samo da moze da gricka i to je dovoljno za nju... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Eta

Broj poruka : 91
Datum upisa : 04.02.2011

PočaljiNaslov: Re: Omiljene igracke vasih zguzvanaca :)   Pon Feb 21, 2011 9:40 pm

Bella se igra sa čim stigne. Najzanimljiviji su joj plišanci koje popali kćerki iz sobe.
Trenutno joj je in jedan lavić... Kad joj on dosad, vjerojatno će otići po nešto drugo
lolol

Nazad na vrh Ići dole
Sonja Kukic

Ženski Broj poruka : 215
Godina : 25
Datum upisa : 07.02.2011

PočaljiNaslov: Re: Omiljene igracke vasih zguzvanaca :)   Pon Feb 21, 2011 11:46 pm

jaoooo....
Aleksa ima odgomnu kolekciju,koja se ,naravno, nalazi po celoj mojoj sobi (a i okolini).

Nisam sigurna bas sta mu je omiljeno, postoji nekoliko koje su non stop u pokretu sa njim:

1)Prase koje grokce. To sam inace JA dobila od svog dragog za novu godinu, nicim izazvano, tako eto, donese meni on prase jer smo se siti ismejali istom u pet shop-u par dana ranije... Ja sam planirala da prase cuvam,ali smo skapirali da ga se aleksa jako jako plasi,pa nam je prva 2 dana bilo zanimljivo da ga s tim jurimo. Ne lezi vraze, aleksa se uzjogunio treceg dana i prase postade zrtva No1!!!

2)Dobio je na poklon 3 loptice kad je dosao u kucu,od kojih je jedna nastradala sutradan, jedna je negde nestala odavno(? a Aleksa nece nista da kaze) a treca lupa po stanu samo tako.... U bilo koje doba kad je raspolozen.

3)Moje carape (sve) su mu preterano zanimljive,medjutim dobio je prvo jedan par, sad skoro i drugi, pa ih non stop zvace i gadno mi je da ih uzmem jer osecam da imaju kojekakve mikroorganizme na sebi,lete sutra u kantu definitivno... morace,dakle, da dobije nove -.- to mu je totalni hit.

4)koske iz pet shopa od presovane koze. Kad je dobije,milina. S njom se gnjavi 3 sata i miran je ko bubica (ako izuzmem prvih 5 minuta tokom kojih pokusava da je zakopa negde u stanu)...

5)ima jeza roze (roze jer je trebao da bude zensko,tj da dodje zenkica ali dosao je moj najlepsi Pilic Aleksa, i to je prva igracka koja mu je bila namenjena),on je idealan kad se i meni igra i onda smo oboje srecni, i bacamo jeza, i on ponekad zapisti i svi smo -
cheers

one koje takodje koristimo su konopac s loptom na kraju, gumene koske, sve kese koje nadje (ima i onih koje moram da ga jurim da ne bi progurao: fiskalni racuni, sve krpe koje vidi, peskiri, jastuci, moji prsti...), jedan jastuk specijalan za njega... i tako u nedogled. Smile

uskoro stizu snimci sa igrackama hehe lick kiss dogwalk kacite i vi, obozavam da ih gledam dok se igraju!!!
Nazad na vrh Ići dole
KONN

Ženski Broj poruka : 31
Godina : 29
Datum upisa : 17.06.2011

PočaljiNaslov: Igracke i igrice...   Pet Jun 17, 2011 9:30 pm

Nisam sigurna da li je ovakva tema vec vodjena, ali i da jeste ne skodi Smile
Ne znam kakva su vasa iskustva i bas bih volela da ih cujem Smile sta im je omiljena igracka, na koji nacin se igraju, da li pristaju da se igraju sa strancima....
Moje iskustvo je ovako, Kon je kada je dosao kod nas odabrao sebi jednu kucnu papucu i kada god je raspolozen za igru on ode po nju na svoje mesto i donese nam je u krilo mrdajuci guzicom i repom i jakoooo je smesan tada Very Happy i onda naravno ocekuje da se vijamo sa njim po kuci da se natezemo i otimamo jedno od drugog, i toj igri nema kraja dok ne padne s nogu od umora...
Ali odem ja jednog dana u pet shop s namerom da mu nakupujem igracaka i donesem iste kuci, a on gospodin prisao onjusio ih, okrenuo se otisao i doneo mi papucu i do dan danas nece nista drugo ni da pogleda ako to nije iskljucivo kucna papuca...Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Vladica

Ženski Broj poruka : 1651
Godina : 20
Datum upisa : 05.03.2011

PočaljiNaslov: Re: Omiljene igracke vasih zguzvanaca :)   Sub Jun 18, 2011 2:51 am

http://www.sharpei-balkan.com/t37-omiljene-igracke-vasih-zguzvanaca evo ove teme,mozda bi urednici mogli da spoje ovaj post sa vec postojecom temom..?

Nazad na vrh Ići dole
Skarfi
Urednik
Urednik

Ženski Broj poruka : 4415
Datum upisa : 04.02.2009

PočaljiNaslov: Re: Omiljene igracke vasih zguzvanaca :)   Ned Jan 29, 2012 9:26 pm

Moja nova omiljena igracka evilgrin

Nazad na vrh Ići dole
nesa151

Muški Broj poruka : 841
Godina : 73
Datum upisa : 16.05.2011

PočaljiNaslov: Re: Omiljene igracke vasih zguzvanaca :)   Ned Jan 29, 2012 9:42 pm

kiss loveshower lick
Nazad na vrh Ići dole
neron

Broj poruka : 5740
Datum upisa : 24.10.2010

PočaljiNaslov: Re: Omiljene igracke vasih zguzvanaca :)   Ned Jan 29, 2012 10:59 pm

Aaaaa mi smo imali istu,samo je bio leopard, trajalo mu je celih 2 h, dok nije otkinuo njusku i izvadio vatu iz nje Wink Nadam se da ce Skare biti finiji prema svom ljubimcu hehe kiss
Nazad na vrh Ići dole
djordje9

Muški Broj poruka : 233
Datum upisa : 08.12.2011

PočaljiNaslov: Re: Omiljene igracke vasih zguzvanaca :)   Ned Jan 29, 2012 11:23 pm

Ne bih bas rekao,kako je krenuo bice tigar za jednu upotrebu hehe
Nazad na vrh Ići dole
hektor

Ženski Broj poruka : 1907
Godina : 49
Datum upisa : 04.06.2010

PočaljiNaslov: Re: Omiljene igracke vasih zguzvanaca :)   Pon Jan 30, 2012 2:38 pm

Evo i Hekijeve omiljene igracke bounce bounce

Nazad na vrh Ići dole
thealimovic

Muški Broj poruka : 457
Godina : 30
Datum upisa : 28.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Omiljene igracke vasih zguzvanaca :)   Pon Jan 30, 2012 3:23 pm

mmmmmmmmmmmmm igrackeeeeee!!!!!!Photobucket
Nazad na vrh Ići dole
thealimovic

Muški Broj poruka : 457
Godina : 30
Datum upisa : 28.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Omiljene igracke vasih zguzvanaca :)   Pon Jan 30, 2012 4:18 pm

Photobucket
Nazad na vrh Ići dole
Vladica

Ženski Broj poruka : 1651
Godina : 20
Datum upisa : 05.03.2011

PočaljiNaslov: Re: Omiljene igracke vasih zguzvanaca :)   Pon Jan 30, 2012 8:21 pm

Aaaaa,slatkisssss (i lampica) ... ^^

Nazad na vrh Ići dole
Han

Broj poruka : 1196
Godina : 51
Datum upisa : 02.06.2011

PočaljiNaslov: Re: Omiljene igracke vasih zguzvanaca :)   Pon Jan 30, 2012 8:24 pm

Divnaaa je! lick
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Omiljene igracke vasih zguzvanaca :)   

Nazad na vrh Ići dole

Omiljene igracke vasih zguzvanaca :)
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» opet Aron
» Kad pas pojede siljatu plastiku...
» Igracke-nisu sve bezazlene
» pravite li igracke i namestaj vasim pticama?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: Shar-pei :: Ostalo-
Skoči na: