Forum posvećen šar-pej rasi!

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Parenje, graviditet i ostale teme...
Uto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
Sre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
Pon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
Čet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
Ned Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera

» Udomljavanje
Ned Jun 25, 2017 12:56 pm od Tessie2010

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
Ned Jun 18, 2017 12:41 pm od Nixon

» Bella
Ned Jun 18, 2017 12:23 pm od Nixon

» Rezanje
Uto Maj 09, 2017 7:55 pm od Murphypei

» Mokrenje unutar kuce
Ned Maj 07, 2017 1:26 pm od Lord

Delite | 

Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Sledeći
AutorPoruka
Dona&Bella

Muški Broj poruka : 228
Godina : 46
Datum upisa : 23.05.2013

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Sub Okt 04, 2014 9:48 pm

Lep je Oto thumbup ali Meda je Meda hearty
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik

Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 52
Datum upisa : 24.02.2010

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Ned Okt 05, 2014 12:06 am

Evo i kompletne bande ..vecerali, pakirali se, jos samo dezert i koktel a onda mogu na pod da odmorim i ja malo Razz

R.I.P. BUKI

Shar Pei je za osobu koja ‚želi nešto posebno od psa, ali... ne manje  inteligentnu od onoga koliko je on.
Ova bića jednostavno poseduju ključ naše duše, i srca. Mnogim ljudima je uzalud provaljivati.

Nazad na vrh Ići dole
neron
Urednica Shar-Pei Magazina

Broj poruka : 5740
Godina : 39
Datum upisa : 24.10.2010

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Ned Okt 05, 2014 12:36 pm

cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
Croft

Ženski Broj poruka : 213
Godina : 28
Datum upisa : 31.10.2013

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Ned Okt 05, 2014 1:21 pm

mene meda svaki dan odusevljava sve vise i vise Smile faca !

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Ned Okt 05, 2014 1:43 pm

Sve u znaku broja 10 photo  i brojno stanje i ocena za komplentnu bandu iz PA hearty
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Pon Okt 06, 2014 11:09 am

Smile jedno od vas dvoje bi moglo da pocne da razmislja o tome da ga usvoji, mislim na Medu kada vam se vec toliko svidja  hahaha...i tako mu pretim skoro svakodnevno da cu ga  dati Ciganima kada prolaze, Medeni nista ne slusa i nije dobar, samo se glupira!!! hearty Najveci problem mi on zadaje jer je toliko sladak   da tesko istrajem u onome sto hocu od njega i kada me naljuti, šeret bezobrazni je Meda!.....a tvrdoglaviji od mazge, pa ko voli nek izvoli Razz

R.I.P. BUKI

Shar Pei je za osobu koja ‚želi nešto posebno od psa, ali... ne manje  inteligentnu od onoga koliko je on.
Ova bića jednostavno poseduju ključ naše duše, i srca. Mnogim ljudima je uzalud provaljivati.

Nazad na vrh Ići dole
Croft

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Pon Okt 06, 2014 5:25 pm

hahhahhah ja imam jednu takvu kuci, mislim da bi bili sjajni drugari, ali bih ja verovatno siznula Smile .... tako da moze @Dona&Bela da razmisli, jer jos neko u mom krevetu i ja odoh na patos Smile ! a realno i sta biste vi bez Mede, mora neko cirkuzant da bude  hearty faca !

Urednik
Urednik

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Pon Okt 06, 2014 9:29 pm

@Croft ::
a realno i sta biste vi bez Mede,
a realno ne znam, ne mogu da zamislim sada kucu bez njega kao ni bez svih drugih ponaosob, Koki kad ode na to kratko pa jako nedostaje, iako ostane opet gomila!Svi su razliciti i primeti se kada neko fali u kuci itekako

R.I.P. BUKI

Nazad na vrh Ići dole
PAŠA

Ženski Broj poruka : 332
Godina : 34
Datum upisa : 06.02.2013

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Uto Okt 07, 2014 7:08 pm

Meda je toliko simpatičan pa verujem da se lako izvuče za svaku grešku...ali kako su mu debeli obraščići sav je kao med hearty
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Čet Okt 16, 2014 7:30 pm

Mi smo coporativno prosli kroz zarazni kasalj pale  Samo je Nia imala komplikacije i upalu pluca(jos uvek je na injekcijama, vec deseti dan   ali konacno bez temperature od juce) Sigi i Duna malo zacepljene bronhije a ostali prosli samo iz kasalj i slinavi  Devi, Mala i Zela se nisu uopste zarazile  

R.I.P. BUKI

Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Pon Nov 03, 2014 7:05 pm

Jedna lepa ...The Macan

R.I.P. BUKI

Nazad na vrh Ići dole
neron

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Uto Nov 04, 2014 6:40 pm

Wow pa lepota  kiss
Nazad na vrh Ići dole
Shapica

Muški Broj poruka : 100
Godina : 42
Datum upisa : 11.08.2014

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Sre Nov 05, 2014 8:31 am

Pravi lepotan, bas zauzeo stav za slikanje.
Nazad na vrh Ići dole
PAŠA

Ženski Broj poruka : 332
Godina : 34
Datum upisa : 06.02.2013

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Sre Nov 05, 2014 6:45 pm

Zgodan dečak  hearty
Samo moram da napomenem da se uvek oduševim kada vidim Vinija  sunny pravi je dasa  hearty
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Čet Nov 06, 2014 12:58 am

Jooj Vini  hearty  a meni je jos uvek zao sto je otisao, dobro mu je i sve je to o.k. ali samo on nam fali  Crying or Very sad  Crying or Very sad njega bas nisam odavno stavila ovde ...evo i Vinka Slinka za one koji ga ne vidjaju na fb  kada mi njegova vlasnica postavi slike  
Sa njegovim drugarima sa kojima zivi  hearty  
Lutak hearty

R.I.P. BUKI

Nazad na vrh Ići dole
neron

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Čet Nov 06, 2014 7:43 pm

Bas je izrastao u pravog lepotana  kiss kiss kiss
Nazad na vrh Ići dole
Petar91

Muški Broj poruka : 247
Godina : 26
Datum upisa : 29.03.2013

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Pet Nov 07, 2014 9:43 am

Ekipa mutnija od Dunava Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Pet Dec 05, 2014 8:40 am

Gomila pasa sunny  , mislim da je ovo prva da sam ih napolju uhvatila sve na gomili, obicno ih ima svuda Smile 

R.I.P. BUKI

Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Pet Dec 05, 2014 8:46 am

Mama Duna sa zimskom kilazom i novom tamnijom bundom  Very Happy

R.I.P. BUKI

Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Pet Dec 05, 2014 8:52 am

I za kraj Žizela gazela ,Zeka, Kosuta,Ptica lastavica kako je supug zove ....odn, Zela hearty

R.I.P. BUKI

Nazad na vrh Ići dole
Dona&Bella

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Pet Dec 05, 2014 2:24 pm

Prelepa gomila iz PA photo ,jedino Bata,nije ceo stao na fotku(verovatno zbog svoje velicine,velika momcina,lepi crni shar pei..) Very Happy ..Mama Duna je prelepa,kao i Zela manekenka smeh
Nazad na vrh Ići dole
neron

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Sub Dec 06, 2014 12:28 am

Gomila na broju <3
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Pet Dec 26, 2014 2:10 am

I? Gde je ta macka?

R.I.P. BUKI

Nazad na vrh Ići dole
neron

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Pet Dec 26, 2014 6:56 pm

Oko lepo  hearty
Nazad na vrh Ići dole
Croft

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Ned Dec 28, 2014 9:30 am

hearty

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   

Nazad na vrh Ići dole

Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 13 od 14Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: Dobrodosli :: Upoznajmo se-
Skoči na: