Forum posvećen šar-pej rasi!

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi
*** DOBRODOŠLI NA SHARPEI-BALKAN.COM ***
Zadnje teme
» Parenje, graviditet i ostale teme...
Uto Avg 22, 2017 9:20 pm od Kal El

» Problem sa okicama.
Sre Jul 19, 2017 11:38 am od teodushera

» Ishrana sirovim mesom i kostima (RAW Meat&Bones)
Pon Jul 17, 2017 11:15 am od Taki

» Stene ima zapusen nos!Problem
Čet Jul 06, 2017 8:49 am od teodushera

» Mali Bebci
Ned Jul 02, 2017 5:47 pm od teodushera

» Udomljavanje
Ned Jun 25, 2017 12:56 pm od Tessie2010

» Pozdrav svim dvonoznim ljubimcima ,zgizvanih pasa.
Ned Jun 18, 2017 12:41 pm od Nixon

» Bella
Ned Jun 18, 2017 12:23 pm od Nixon

» Rezanje
Uto Maj 09, 2017 7:55 pm od Murphypei

» Mokrenje unutar kuce
Ned Maj 07, 2017 1:26 pm od Lord

Delite | 

Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Sledeći
AutorPoruka
neron
Urednica Shar-Pei Magazina

Broj poruka : 5740
Godina : 39
Datum upisa : 24.10.2010

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Pon Jul 07, 2014 11:31 pm

Da li je Meda nekad na 4 noge hehe Kako ga vidim , on je sve 4 u vis hehe
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik

Ženski Broj poruka : 8643
Godina : 52
Datum upisa : 24.02.2010

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Uto Jul 08, 2014 2:32 am

Pa jeste Zoko Smile Igra se,skace i lupa sapom po loptici s nogu, ali kada ne stoji, uglavnom lezi na ledjima... nije preterivanje ako kazem da taj pas odmara na ledima skoro  uvek.

R.I.P. BUKI

Shar Pei je za osobu koja ‚želi nešto posebno od psa, ali... ne manje  inteligentnu od onoga koliko je on.
Ova bića jednostavno poseduju ključ naše duše, i srca. Mnogim ljudima je uzalud provaljivati.

Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Čet Jul 17, 2014 12:59 pm

DANAS NAM JE DIVAN DAN!!!!!!! Bata, Sigi i Duna napunili 6 godina  hearty  Vreme leti!! Evo jedine slike od danas gde se i mama Nika ugurala Smile. Mozda ce biti jos ako Fa. napuni bateriju dok je dan Smile

R.I.P. BUKI

Shar Pei je za osobu koja ‚želi nešto posebno od psa, ali... ne manje  inteligentnu od onoga koliko je on.
Ova bića jednostavno poseduju ključ naše duše, i srca. Mnogim ljudima je uzalud provaljivati.

Nazad na vrh Ići dole
PAŠA

Ženski Broj poruka : 332
Godina : 34
Datum upisa : 06.02.2013

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Čet Jul 17, 2014 7:30 pm

wave 
Srećan rođendan  loveshower  loveshower  loveshower
Nazad na vrh Ići dole
Nesha
Urednik
Urednik

Muški Broj poruka : 4415
Godina : 24
Datum upisa : 23.07.2009

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Čet Jul 17, 2014 7:48 pm

Srećan rođendan! sunny party
Nazad na vrh Ići dole
neron

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Čet Jul 17, 2014 7:57 pm

Rodjendanci Smile Ljubim svaku njusku posebno,a Batu dva puta, jer ipak je on moja dusa  hearty  hearty  hearty  hearty
Nazad na vrh Ići dole
Dona&Bella

Muški Broj poruka : 228
Godina : 46
Datum upisa : 23.05.2013

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Čet Jul 17, 2014 8:41 pm

SRECAN RODJENDAN TROJKAMA iz PA  hearty hearty hearty
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Sub Avg 09, 2014 1:11 am

hehe dve svekrve u "sigurnim gacama", obzirom da imaju cetiri muzjaka za repom ni gace sa rol kragnom ne bi bile visak   Rolling Eyes  

R.I.P. BUKI

Nazad na vrh Ići dole
neron

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Sub Avg 09, 2014 12:50 pm

Fotka veka, umrla sam od smeha kada samo videla hehe hehe
Nazad na vrh Ići dole
Croft

Ženski Broj poruka : 213
Godina : 28
Datum upisa : 31.10.2013

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Sub Avg 09, 2014 6:47 pm

ove gace su skroz u fulu Smile, ja bi ih oblacila lari posle izvrsene nuzde napolju da mi mirna glava bude Smile !

Urednik
Urednik

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Sub Avg 09, 2014 8:37 pm

Mi smo imali posetu Very Happy Nesha (Don i Betty)sa roditeljima posle vise od godinu dana. Klince su videli kada su bili stari svega par dana Very Happy....a sada, pa Nesha ce reci kada malo sredi utiske hahaha, bili su dobri kao i uvek iako je guzva i malo haoticnije stanje nego obicno jer su devojke u gacama. Evo od mene nesto fotki a Nesha ce dodati jos koju, ima ih puno !
Meda i Valerija Very Happy

Nesha sa Dunom

Kokijevi poljupci

Oto na redu za mazenje

R.I.P. BUKI

Nazad na vrh Ići dole
Nesha
Urednik
Urednik

Muški Broj poruka : 4415
Godina : 24
Datum upisa : 23.07.2009

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Sub Avg 09, 2014 10:40 pm

Šta da napišem osim predivan čopor! Very Happy  hearty Ljiljo svaka čast kako uspevate da iskontrolišete i održavate mir pogotovo sada dok su u teranju!  hail  Very Happy 

Meda  Very Happy  hehe 

hearty 

Ne bih nikoga posebno izdvojio jer je svako na svoj način zaista predivan!  hearty  kiss 

Nazad na vrh Ići dole
Dona&Bella

Muški Broj poruka : 228
Godina : 46
Datum upisa : 23.05.2013

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Ned Avg 10, 2014 3:40 pm

Predivna banda  hearty ,ko razume,shvatice.U mojoj uzoj,a i siroj porodici-familiji,jedino su moj ujak i ujna gajili veliku ljubav prema psima,koji su cinili njihov zivot bogatijim,sadrzajnijim,ispunjenijim..(i bili su po tom pitanju neshvaceni za sve ostale rodjake,osim naravno mene..),imali su malo manje kucnih ljubimaca od Ljilje i njenog muza,ali istu tu ljubav ,volju i strast do zadnjeg dana svog zivota.Mislim da sam i ja "zarazen tim virusom",mozda i ne bas u tolikoj meri,mada sam prvi do...xxaaxxaa..Veliki pozdrav,velikom coporu  photo
Nazad na vrh Ići dole
milosSu

Muški Broj poruka : 180
Godina : 22
Datum upisa : 25.02.2014

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Pon Avg 11, 2014 4:18 am

Ihh, ovo je pravo masovno druzenje, vidi se da uzivaju, pozdrav za ''bandu''  Very Happy  Very Happy  goodpost  dogwalk  dogwalk
Nazad na vrh Ići dole
PAŠA

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Sub Avg 16, 2014 10:04 am

Milina ih je gledati ovako zadovoljne  hearty  svaka čast  bravo  kiss
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Ned Avg 17, 2014 12:36 am

Danas se Devi svojski trudila da joj Meda ustupi lopticu ali nije upalilo ni uz sav njen sarm i zenstvanost  Razz 
Moja je !!

Ide maca oko tebe, Very Happy ...Devi Very Happy

Bas su me nasmejali, ne mogu ni da zamislim koliko prazniji  bi zivot bio da nema njih, uz sve sto nam pruzaju i nasmeju nas svakodnevno!  hearty

R.I.P. BUKI

Nazad na vrh Ići dole
neron

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Ned Avg 17, 2014 10:48 am

Meda genije Very Happy Sto je moje, to je samo moje Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Croft

Ženski Broj poruka : 213
Godina : 28
Datum upisa : 31.10.2013

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

hearty

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Ned Avg 17, 2014 1:41 pm

Devi princeza  hearty
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Čet Okt 02, 2014 6:26 am

Vec je posle ponoci, svi spavaju samo on je zaposlen, lopticama naravno, Meda hearty

R.I.P. BUKI

Nazad na vrh Ići dole
neron

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Čet Okt 02, 2014 11:19 am

Medeni vampireli  hehe hehe hehe hehe
Nazad na vrh Ići dole
hektor

Ženski Broj poruka : 1907
Godina : 49
Datum upisa : 04.06.2010

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Pet Okt 03, 2014 10:59 am

Hahaha,pa Meda je haos lol2 lol2 lol2
Nazad na vrh Ići dole
unaltraina
Urednik
Urednik

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Pet Okt 03, 2014 9:26 pm

Meda vise mazi loptice nego li se igra kao normalan pas, tako uvek, ali Meda je Meda, moj blenta hearty

R.I.P. BUKI

Nazad na vrh Ići dole
Siniša
Admin
Admin

Muški Broj poruka : 1947
Godina : 29
Datum upisa : 24.06.2007

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Pet Okt 03, 2014 11:09 pm

ON JE FANTASTICAN!!!! Smile Smile Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sharpei-balkan.com
unaltraina
Urednik
Urednik

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   Sub Okt 04, 2014 8:32 pm

Meda je sladak hearty  a evo i jednog gospodina Psa sunny Oto naravno, moj veliki dobri lepi decko hearty

R.I.P. BUKI

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo   

Nazad na vrh Ići dole

Buki, Nia, Sigi,Duna i Bata 3. deo
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 12 od 14Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Shar-pei :: Dobrodosli :: Upoznajmo se-
Skoči na: